Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
PASKI ROZRZĄDU. PASKI ZĘBATE - część 2

PASKI ROZRZĄDU. PASKI ZĘBATE - część 2

Wydawnictwo: Autodata

Dostępna ilość: Wskaźnik dostępności

Realizacja zamówienia: Towar na zamówienie. Prosimy o kontakt

Cena: 200,00 zł
Poleć nas na: znajdź nas na blip znajdź nas na twitterze

PASKI ZĘBATE - TOM II SUPLEMENT
Sprawdzanie, ustawianie, wymiana, czasy pracy.
Samochody osobowe i dostawcze produkowane od 1984 do 1996 roku.

Popularny katalog ustawienia pasków rozrządu samochodów osobowych i dostawczych z rynku europejskiego, produkowanych w latach 1984-1996. Silniki benzynowe oraz wysokoprężne (Diesla). Dane do ustawienia i regulacji pasków rozrządu. Informacje o tym, które elementy mogły ulec uszkodzeniu i należy sprawdzić po zerwaniu paska rozrządu przy pracującym silniku. Wykaz pojazdów obejmuje wszystkie marki występujące na rynku europejskim. Katalog Paski Zębate tom 2 (suplement) zawiera dane o jednym z najważniejszych elementów silnika, który ma decydujące znaczenie dla prawidłowego i bezawaryjnego działania. To właśnie mechanik w warsztacie samochodowym odpowiada za prawidłowy montaż paska rozrządu. Wadliwy montaż lub regulacja powodują znaczne uszkodzenia silnika. Warto również pamiętać o kontroli okresowej pasków w pojazdach klientów.

Dane i wskazówki w niniejszej książce opracowane zostały na podstawie danych producentów, zaprezentowane w sposób przejrzysty i praktyczny. Stosowanie informacji z niniejszego podręcznika powinno zostać powierzone przeszkolonym pracownikom warsztatu samochodowego, posiadającym odpowiednie zdolności i wiedzę.

Zawarte w niniejszym podręczniku wskazówki opisują najbardziej efektywną metodę wymiany paska zębatego. W niektórych przypadkach do wymiany paska niezbędne są specjalne narzędzia, które zaleca producent samochodu.

PASKI ZĘBATE - PASKI ROZRZĄDU

W katalogu Paskie Zębate dla każdej marki samochodu zestawiono następujące dane:

 • Określenie modelu
 • Rok produkcji
 • Pojemność skokowa
 • Kod silnika
 • Zalecane okresy obsługi
 • Opis uszkodzenia silnika w przypadku uszkodzenia paska
 • Czy są wymagane narzędzia specjalne?
 • Opis montażu i demontażu pasków
 • Momenty dokręceń
 • Wymiana elementów składowych
 • Rysunki z opisem punktów kontrolnych sposobów montażu

Katalog zawiera opis modeli samochodów zawierających tylko paski zębate (nie zostały w nim zawarte modele posiadające łańcuch lub koła):
- ALFA ROMEO
- AUDI
- BMW
- CHRYSLER
- CITROEN
- DAEWOO
- DAIHATSU
- FIAT
- FORD
- HONDA
- HYUNDAI
- ISUZU
- IVECO
- JAGURA (DAIMLER)
- LADA
- LANCIA
- LAND ROVER
- MAZDA
- MITSUBISHI
- NISSAN
- OPEL
- PEUGEOT
- PORSCHE
- PROTON
- RENAULT
- ROVER
- SEAT
- SKODA
- SUBARU
- SUZUKI
- TALBOT
- TOYOTA
- VOLKSWAGEN
- VOLVO


TOYOTA HI-LUX 4X4, TOYOTA HI-LUX 4X2 & 4RUNNER DIESEL 1979-1997


TOYOTA HI-LUX 4X4, TOYOTA HI-LUX 4X2 & 4RUNNER DIESEL 1979-1997
Wydawnictwo: Haynes

Książka napraw, instrukcja obsługi samochodu Toyota Hi-Lux i 4Runner, modele produkowane od 1979 do 1997 roku. Poradnik zawiera opis modeli przeznaczonych na rynek amerykański z silnikiem Diesla. Instrukcja do Toyoty w języku angielskim.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl