Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
SATURN OUTLOOK (2007-2010) USA INSTRUKCJA NAPRAW

SATURN OUTLOOK (2007-2010) USA INSTRUKCJA NAPRAW

Wydawnictwo: Haynes
Autor Haynes Publishing

Dostępna ilość: Wskaźnik dostępności

Realizacja zamówienia: Wysyłka w ciągu 24h

Cena: 190,34 zł210,00 zł
Poleć nas na: znajdź nas na blip znajdź nas na twitterze
SATURN OUTLOOK PRZEGLĄDY I NAPRAWY
Modele produkowane od  2007 do 2010
Nie wiesz jak naprawić Saturn Outlook?
Odpowiedź znajdziesz w podręczniku Haynes. 
Podręczniki Haynes International są dziełem techników firmy Haynes przeprowadzających demontaż i przebudowę tysięcy pojazdów przez dziesięciolecia w jednym z naszych renomowanych międzynarodowych warsztatów Haynes. Ten podręcznik, stworzony z oryginalnych materiałów z globalnego archiwum Haynes, został po raz pierwszy opublikowany w USA i jest teraz dostępny jako część naszej kategorii Podręczniki międzynarodowe. Te tytuły stworzyli mechanicy i autorzy w USA, a my starannie zebraliśmy oryginalne informacje z naszych globalnych archiwów, abyś mógł kupić zupełnie nową edycję swojego pojazdu, gdziekolwiek jesteś. 

PLEASE NOTE that this manual is intended for vehicles built to US specifications and do not cover diesel models unless specifically stated. Although it is useful when the products or systems are similar to those in other markets, there may still be significant differences, especially in areas concerned with safety and emission control.
 
 Poradnik objemuje:
  • GMC Acadia, 2007-2016
  • GMC Acadia LTD, (2017)
  • Buick Enclave, 2008-2017
  • Saturn Outlook, 2007-2010
  • Chevrolet Traverse, 2009-2017

W książce opisano:
  • Konserwację
  • Serwis
  • Okablowanie
 
UWAGA!
Oferowana książka wydana jest w języku angielskim (niedostępna w polskiej wersji językowej). Podczas korzystania z instrukcji można skorzystać ze specjalnego słownika technicznego, pobierając po kliknięciu angielsko-polski, ułatwiającego korzystanie z poradnika Haynes.

Książka napraw wydana przez angielskie wydawnictwo Haynes (Haynes Publishing Group) to prawdziwe kompendium wiedzy warsztatowej. Swoją zawartością stanowi cenny zbiór porad i praktycznych wskazówek serwisowych. Poradnik serwisowy Haynes z pewnością przyda się zarówno wykwalifikowanemu mechanikowi warsztatu samochodowego, jak również przeciętnemu użytkownikowi pojazdu, który w przydomowym garażu zechce wymienić olej czy dokonać drobnej naprawy we własnym zakresie.

Complete coverage for your vehicle
 
Written from hands-on experience gained from the complete strip-down and rebuild of a Saturn Outlook, Haynes can help you understand, care for and repair your Saturn Outlook. We do it ourselves to help you do-it-yourself, and whatever your mechanical ability, the practical step-by-step explanations, linked to over 900 photos, will help you get the job done right. Regular servicing and maintenance of your Saturn Outlook can help maintain its resale value, save you money, and make it safer to drive.

Introduction
Chapter 1: Tune-up and routine maintenance
Chapter 2: Part A: 3.6L V6 engine
Chapter 2: Part B: General engine overhaul procedures
Chapter 3: Cooling, heating and air conditioning systems
Chapter 4: Fuel and exhaust systems
Chapter 5: Engine electrical systems
Chapter 6: Emissions and engine control systems
Chapter 7: Part A: Automatic transaxles
Chapter 7: Part B: Transfer case
Chapter 8: Driveline
Chapter 9: Brakes
Chapter 10: Suspension and steering systems
Chapter 11: Body
Chapter 12: Chassis electrical system
Wiring Diagrams
Index


Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl