Terminy realizacji

Jak szybko dostanę swoją przesyłkę?

 

Termin otrzymania przesyłki zależy od sposobu dostawy oraz czasu, który potrzebujemy na skompletowanie zamówionych produktów. Większość oferowanych w naszej Księgarni produktów znajduje się w magazynie. Informacja o dostępności danego towaru zamieszczona jest przy każdej karcie produktu. Termin wysyłki, liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Termin wysyłki podano w dniach roboczych.

 

Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy uzależniony jest od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Większość przesyłek dociera na miejsce w ciągu 2-5 dni roboczych od nadania. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

 

Przykład:
Zamówienie z 24 godzinnym terminem wysyłki (Wysyłka w ciągu 24h) złożone w poniedziałek zostanie wysłane najpóźniej we wtorek. To samo zamówienie złożone w piątek zostanie wysłane najpóźniej w poniedziałek. W powyższym przykładzie założono, że tydzień nie ma dni wolnych od pracy.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Poniższa tabela prezentuje, kiedy paczka z zamówionymi produktami dotrze do Klienta. Pierwszy dzień oznacza moment złożenia zamówienia w naszej Księgarni.

 

Przewidywany czas dostawy towaruPowiązane tematy:


- Czas dostawy
- Koszty dostawy
- Formy płatności
- Dostępność produktu
- Regulamin zakupów
- Polityka Prywatności