ALBUMY I ENCYKLOPEDIE

Albumy i encyklopedie motoryzacyjne w księgarni Motodane. Wspaniałe samochody, motocykle i motoryzacja w książkach. Tylko u nas dobra książka o samochodach w niskiej cenie. Każda książka starannie zapakowana - wysyłka kurierem lub Pocztą Polską w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na albumy i encyklopedie.
DZIEJE ROZWOJU SAMOCHODY OSOBOWE
 • NOWOŚĆ
 • Promocja -4%

DZIEJE ROZWOJU SAMOCHODY OSOBOWE

Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności

Cena: 139,36 zł 145,00

Dzieje rozwoju samochody osobowe album ukazujący rozwój konstrukcji samochodów osobowych na świecie na przestrzeni XX wieku, z uwzględnieniem czasów wcześniejszych.

Dodaj do ulubionych

ENCYKLOPEDIA ILUSTROWANA MOTORYZACJA
 • NOWOŚĆ

ENCYKLOPEDIA ILUSTROWANA MOTORYZACJA

Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 25,00 zł

Encyklopedia ilustrowana motoryzacja, książka ta pozwoli poznać najnowsze, ale także najpopularniejsze pojazdy. Zabierze Czytelnika w malowniczą podróż do świata samochodów, motocykli i quadów, w której poznasz historię pojazdu, maksymalne osiągi, dostępne w sprzedaży wersje...

Dodaj do ulubionych

NAJSŁYNNIEJSZE MARKI SAMOCHODÓW

  NAJSŁYNNIEJSZE MARKI SAMOCHODÓW

  Wydawnictwo Wydawnictwo księży Młyn w Łodzi

  Cena: 59,90 zł

   Najsłynniejsze marki samochodów książce prezentuję 150 marek, które wniosły największy wkład w rozwój konstrukcji i upowszechnienie samochodu na całym świecie, a także miały lub mają duże znaczenie regionalne. Przy ich wyborze kierowałem się wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy publicystycznej i badawczej pojazdów Na przestrzeni lat pojazdy wytwarzało tysiące mniej lub bardziej znanych firm. Występowały i występują pod wieloma markami.

  Dodaj do ulubionych

  Strona:

  z 1